Yhteydenotto

Haluamme perehtyä haasteisiinne ja ymmärtää tarpeenne. Jos tarvitset apua järjestelmien suunnitteluun, valmistukseen tai asennuksiin, ota rohkeasti yhteyttä. Keskustellaan siitä, miten voimme olla teille avuksi.

Tukipyyntö

Jätä yhteystietosi ja kerro missä voimme auttaa. Asiantuntijamme ottaa sinuun yhteyttä.

Huoltotilaus

Täydennä tämä lomake lähettäessäsi laitteita huollettavaksi. Ilmoita yhteystietosi ja huoltoon lähetettävän laitteen tiedot sekä vikakuvaus ja palautusosoite tällä lomakkeella. Huoltotyöstä on aina sovittava ennakkoon asiakaspalvelun kanssa (p. 029 007 4410, asiakaspalvelu@elkome.com). Saat asiakaspalvelusta huoltotyönumeron, lisää se vikakuvaukseen ja myös lähetyksen päälle käsittelyn nopeuttamiseksi. Valitse myös oikea huoltotyötyyppi: huolto/takuu/kalibrointi/arvio.


















Etusivu » Yhtiöt » Yhteyshenkilöt

Yhteyshenkilöt

Helletorpankatu 37
05840 Hyvinkää
Kuohunharjuntie 26
36200 Kangasala

Tero Huikko

Teollisuuden tietotekniikka
0400 734 834
tero.huikko@elkome.com

Petri Järvinen

Teollisuuden tietotekniikka,
ohjelmisto- ja palvelutuotteet
050 324 9532
petri.jarvinen@elkome.com

Juha Halonen

Teollisuuden tietotekniikka
040 561 0171
juha.halonen@elkome.com

Janne Simola

Tietoliikenne, etäyhteydet
ja IoT-järjestelmät
040 455 1631
janne.simola@elkome.com

Simo Juhola

Tietoliikenne ja verkkoratkaisut
044 720 7555
simo.juhola@elkome.com

Mika Syrjämäki

Anturit, mittauslaitteet
ja testausjärjestelmät
040 719 1402
mika.syrjamaki@elkome.com

Jari Immonen

Anturit, mittauslaitteet
ja testausjärjestelmät
0400 485 222
jari.immonen@elkome.com

Juhani Yrjänä

Testausjärjestelmät,
ohjelmisto- ja palvelutuotteet
0400 625 645
juhani.yrjana@elkome.com

Anna Taivela

Ohjelmisto- ja palvelutuotteet
050 302 2385
anna.taivela@elkome.com

Marko Lehtinen

Verkkokaupan asiakaspalvelu,
teollisuuden tietotekniikka
044 720 7557
marko.lehtinen@elkome.com

Juha Pihlajaniemi

Verkkokaupan asiakaspalvelu, mittauslaitteet ja automaatio
040 455 1632
juha.pihlajaniemi@elkome.com

Antti Talvio

Sähkö- ja automaatiokeskukset
040 566 9501
antti.talvio@elkome.com

Auli Pietikäinen

Logistiikka ja laskutus
044 720 7550
auli.pietikainen@elkome.com

Lilia Cornea

Logistiikka ja laskutus
040 905 2766
lilia.cornea@elkome.com

Maarit Paavola

Logistiikka ja laskutus
044 720 7554
maarit.paavola@elkome.com

Elkomen tiimi valmiina auttamaan

Haluamme perehtyä haasteisiinne ja ymmärtää tarpeenne. Jos tarvitset apua järjestelmien suunnitteluun, valmistukseen tai asennuksiin, ota rohkeasti yhteyttä. Keskustellaan siitä, miten voimme olla teille avuksi.